Need for Speed World Starter Pack?

19

Maj

2010

11:08

Trzy dni temu Electronic Arts zakończyła piąte beta testy Need for Speed World i powoli szykuje się do wydania finalnej wersji gry. Wczoraj na oficjalnej stronie NFS World została udostępniona informacja o planach wprowadzenia do sprzedaży "Need for Speed World Starter Pack". Czym owy Starter Pack będzie? Do końca nie wiadomo.

Prawdopodobnie możemy spodziewać się wersji pudełkowej (dla mnie byłoby super, lubię mieć ulubione gry w pudełkach). Wiemy natomiast, co miałby on zawierać. Jedną z nich jest możliwość osiągnięcia wyższego poziomu kierowcy w karierze, gdyż darmowe wydanie ma posiadać takowe ograniczenie (np. za darmo będziemy mogli grać do 25 levela, a jeżeli chcemy dalej rozwijać karierę musimy wykupić Starter Pack). Po za tym w starterze znalazłyby się też SpeedBoost o określonej wartości, pakiet Power Ups oraz jeden ekskluzywny samochód. Cena pakiety startowego Need for Speed World nie jest jeszcze znana, ale jak podkreśla EA sama gra będzie dostępna do pobrania za darmo, a jeżeli będziemy chcieli więcej, trzeba będzie dokupić odpowiedni pakiet.

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze
  • takie to dziwne, najpierw mówią jedno potem drugie i jak zwykle w życiu chodzi o pieniądze;
    moim skromnym zdaniem to podzieli graczy na lepszych i gorszych;/

    około 4 lat(a) temu
    0 Lubię
  • ja natomiast uważam że to sprawiedliwe rozwiązanie i dla nas graczy i dla nich wydawców... przecież nikt nie lubi pracować za darmo;p a co do ceny to myślę, że okrutnie drogo nie będzie i polskie wydanie będzie miało adekwatną do polskich realiów cenę:D

    około 4 lat(a) temu
    0 Lubię
  • ja się ciesze (jak powiedziałeś: "lubię mieć ulubione gry w pudełkach") :)
    bardzo mi to nie przeszkadza (sytuacja podobna do trackmanii), ale jeśli na początku ma kosztować jak każdy nfs w Polsce to ja dziękuje :/
    trochę by mi się nie chciało czekać, aż stanieje (osobiście to do 70zł mogę dać(z wielkim bólem))

    około 4 lat(a) temu
    0 Lubię
  • Co myślicie o pomyśle EA? Fani NFS na oficjalnej stronie World w komentarzach nie za dobrze ten pomysł komentują, a wręcz większość czuje się nabita w butelkę.

    około 4 lat(a) temu
    0 Lubię
  • Ja zapewne będę grał tylko w darmową wersję...

    około 4 lat(a) temu
    0 Lubię
Pokaż więcej
System komentarzy oparty o Komento

Wyszukiwarka

Shoutbox

Lukek 01-09-2014 17:45 :

jednak było małe opóźnienie i mam laptopa dopiero dziś i już mogę grać :)

michal 01-09-2014 15:27 :

Witam ;) To jak ciężki tydzień przed nami się szykuje?? Najgorsze to chyba te wstawanie rano :(

Speed 01-09-2014 12:48 :

U mnie też się szkoła zaczęła... No i następne 4 lata chodzenia ....

FoxNET 01-09-2014 05:33 :

Cześć, bonzo za kilka lat będziesz tęsknił ze do szkoły nie możesz pójść, taka prawda ;) Nie narzekaj, wskakuj w gajerek i do szkoły leć na rozpoczęcie ;)

bonzo 01-09-2014 05:20 :

No i dziś pierwszy dzwonek w nowym roku, kto wymyślił chodzenie do szkoły?? :(

Lukek 29-08-2014 19:40 :

teraz mi na kompie nie idzie rivals ale może na świeta w grudniu kupie lepszy sprzęt to sb normalnie na 30 FPS pogram a na multi od ilu lat można grać... ja wpisałem swój prawdziwy wiek czyli rocznik 2000 to będę mógł grać online w 2016 czy 2018???

Lukek 29-08-2014 19:34 :

tylko ze mam dwa problemy... które uniemożliwiają mi grę z innymi :( 1. rivals ma tylko 20 FPS 2. Origin nie pozwala mi grać online nawet w MW 2012... :( :_(

michal 29-08-2014 18:43 :

Witam :)

FoxNET 29-08-2014 16:12 :

Cześć ;) To może jutro uda się nam razem zagrać ;)

Lukek 29-08-2014 15:38 :

huraaa!!! w koncu laptop naprawiony i moge sobie pograć w NFS Rivals :)

Lukek 28-08-2014 16:29 :

Ja bym sobie pograł w MW 2012 na multi :l

DudekGamingPL 28-08-2014 15:00 :

Czemu każdy wyścig w MW12 przegrywam choćbym nie wiem jak dobrze jeździł? Aż tyle daje lepszy samochód? Bo żadnego wyścigu wygrać nie mogę! A poza tym dziwi mnie, że gdy spróbuję kogoś zepchnąć to mnie spycha, a przeciwnikowi nic się nie dzieje.

FoxNET 28-08-2014 14:41 :

Cześć, ciekawa informacja, jak tylko uda mi się coś potwierdzić to napiszę newsa o tym. Dzięki mike154 za info ;)

mike154 28-08-2014 11:16 :

Widzieliście to «link» ?

mike154 28-08-2014 11:16 :

Dzięki.

Ferreira 27-08-2014 16:48 :

«link»

bonzo 27-08-2014 06:36 :

Cześć, ja nie mam kodu do bety.

mike154 26-08-2014 15:28 :

Czy ktoś z was ma nie potrzebny kod na bete The Crew?

mike154 26-08-2014 15:27 :

Czesc

Lukek 26-08-2014 08:42 :

gdybym ja tam był to bym wybrał Hot Pursuita bo bardziej mi sie podoba, jest bardzo podobny do Rivalsa <3

bonzo 26-08-2014 05:55 :

Dziś wybieram się na większe zakupy i będę w salonie gier. Co kupić NFS HP czy The Run?

FoxNET 26-08-2014 05:20 :

Cześć ranny ptaszku ;) Niektórzy już w ogóle nie mają wakacji...

bonzo 26-08-2014 05:07 :

Cześć śpiochy :) Ja już się przyzwyczajam do wstawania do szkoły ;D

FoxNET 24-08-2014 19:14 :

W sumie to można, nie jest już drogo, a na jesień się przyda ;)

Lukek 24-08-2014 18:55 :

hmmmm... kupić sb NFS Hot Pursuit 2010???

Lukek 24-08-2014 18:54 :

no niestety...

FoxNET 24-08-2014 17:54 :

Hej, faktycznie jeszcze tydzień wakacji tylko został...

Speed 24-08-2014 13:25 :

Jak ja nie chce ;cc

Speed 24-08-2014 13:25 :

Nie do szkooooły za 7 dni ,........ :( (

Lukek 24-08-2014 10:35 :

dzis (niedziela) o 17.30 KidKobon robi live z NFS MW 2012... kto będzie oglądał??? :)

3o3NFSWorld 24-08-2014 08:53 :

Witam poranne towarzystwo ;P Wyspaliście się?? ;)

FoxNET 23-08-2014 07:32 :

Cześć

Lukek 22-08-2014 21:10 :

<ferreira> :) Też bym chciał... ale internet... :(

Maniek 22-08-2014 17:47 :

Same mi przysyłają wszystko potwierdziłem i jakoś przychodzą na maila :)

FoxNET 22-08-2014 17:05 :

Cześć

Ferreira 22-08-2014 15:27 :

Oglądam kanał Lucka, w końcu to Mój team-mate więc wypada oglądać. Nie chwaląc się... wystąpiłem nawet w kilku gameplay nfsw u Niego. :)

Włącz/wyłącz Dźwięk Emotikony