Need for Speed World Starter Pack?

19

Maj

2010

11:08

Trzy dni temu Electronic Arts zakończyła piąte beta testy Need for Speed World i powoli szykuje się do wydania finalnej wersji gry. Wczoraj na oficjalnej stronie NFS World została udostępniona informacja o planach wprowadzenia do sprzedaży "Need for Speed World Starter Pack". Czym owy Starter Pack będzie? Do końca nie wiadomo.

Prawdopodobnie możemy spodziewać się wersji pudełkowej (dla mnie byłoby super, lubię mieć ulubione gry w pudełkach). Wiemy natomiast, co miałby on zawierać. Jedną z nich jest możliwość osiągnięcia wyższego poziomu kierowcy w karierze, gdyż darmowe wydanie ma posiadać takowe ograniczenie (np. za darmo będziemy mogli grać do 25 levela, a jeżeli chcemy dalej rozwijać karierę musimy wykupić Starter Pack). Po za tym w starterze znalazłyby się też SpeedBoost o określonej wartości, pakiet Power Ups oraz jeden ekskluzywny samochód. Cena pakiety startowego Need for Speed World nie jest jeszcze znana, ale jak podkreśla EA sama gra będzie dostępna do pobrania za darmo, a jeżeli będziemy chcieli więcej, trzeba będzie dokupić odpowiedni pakiet.

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze
  • takie to dziwne, najpierw mówią jedno potem drugie i jak zwykle w życiu chodzi o pieniądze;
    moim skromnym zdaniem to podzieli graczy na lepszych i gorszych;/

    około 4 lat(a) temu
    0 Lubię
  • ja natomiast uważam że to sprawiedliwe rozwiązanie i dla nas graczy i dla nich wydawców... przecież nikt nie lubi pracować za darmo;p a co do ceny to myślę, że okrutnie drogo nie będzie i polskie wydanie będzie miało adekwatną do polskich realiów cenę:D

    około 4 lat(a) temu
    0 Lubię
  • ja się ciesze (jak powiedziałeś: "lubię mieć ulubione gry w pudełkach") :)
    bardzo mi to nie przeszkadza (sytuacja podobna do trackmanii), ale jeśli na początku ma kosztować jak każdy nfs w Polsce to ja dziękuje :/
    trochę by mi się nie chciało czekać, aż stanieje (osobiście to do 70zł mogę dać(z wielkim bólem))

    około 4 lat(a) temu
    0 Lubię
  • Co myślicie o pomyśle EA? Fani NFS na oficjalnej stronie World w komentarzach nie za dobrze ten pomysł komentują, a wręcz większość czuje się nabita w butelkę.

    około 4 lat(a) temu
    0 Lubię
  • Ja zapewne będę grał tylko w darmową wersję...

    około 4 lat(a) temu
    0 Lubię
Pokaż więcej
System komentarzy oparty o Komento

Wyszukiwarka

Shoutbox

bonzo 20-08-2014 09:55 :

Od kogo ty je bierzesz?? ;P

Maniek 20-08-2014 08:08 :

Kolejny kod na boosty dostałem xD

bonzo 20-08-2014 05:11 :

Cześć :) Lukek tak dodaj film :D

DudekGamingPL 19-08-2014 22:00 :

Niedługo sprawdzę, jak chwila będzie. Ale całe szczęście chcica przechodzi, więc jednak przetrwam bez Carbona do czasu rozwiązania :D

Lukek 19-08-2014 21:46 :

???

Lukek 19-08-2014 21:45 :

dodać jakiś film z NFS UG 2

3o3NFSWorld 19-08-2014 21:38 :

Idę spać ;) do jutra

FoxNET 19-08-2014 13:02 :

Sorki pisze Michał, a chodzi mi o post Bonzo ;)

FoxNET 19-08-2014 13:01 :

Hej :) Może być też wirus jak i cała masa innych rzeczy ;) DudekGamingPL daj znać jak znajdziesz rozwiązanie i napisz czy to co Michał pisał odnośnie innych gier.

Lukek 18-08-2014 19:13 :

A moze jakiś wirus???

bonzo 18-08-2014 12:13 :

Hejka, napisałem coś jeszcze od siebie, ale to raczej problemem jest coś innego niż NFS Carbon.

DudekGamingPL 18-08-2014 11:50 :

Co ja mam zrobić?! :<

Lukek 18-08-2014 11:07 :

nikt nic nie pisał 2 dni :D

FoxNET 18-08-2014 10:35 :

Witam ;)

bonzo 18-08-2014 06:06 :

czesc

Lukek 16-08-2014 18:49 :

ja też padam :(

DudekGamingPL 16-08-2014 18:40 :

Padam, nikt nie wie co z moim Carbonem / lapkiem :/

FoxNET 16-08-2014 09:49 :

Cześć

DudekGamingPL 14-08-2014 21:16 :

No myślałem o tym, ale jeszcze trochę trzeba poczekać aż do kogoś się dobiję. Musiało mi się coś sknocić niedawno, 2 lata działała i nagle pyk! Coś z moim kompem, jak nawet nowa nie działa.

Lukek 14-08-2014 20:35 :

sprawdz czy gra sie nie uruchomi na innym kompie np. u kolegi

DudekGamingPL 14-08-2014 19:22 :

No pomoże ktoś w moim temacie? Ja już totalnie nie wim co robić!

Lukek 14-08-2014 16:13 :

a ja MW 2012 przeszedłem 3 razy a rivalsa karierę rajdowca do 21 lvl przesedłem na 20 FPS... :D

DudekGamingPL 14-08-2014 15:38 :

Ja mam taką chcicę na tą grę, że mówię, że zaraz się chyba zabiję.

Speed 14-08-2014 14:26 :

Tak samo jest u mnie tyle że z MW 2005. Ja ją przeszedłem chyba z 12 razy, nie wiem dokładnie ile, ale coś koło tego.

DudekGamingPL 14-08-2014 12:22 :

No mam same z tych nowszych oprócz Carbona, a Carbon to dla mnie bóstwo ( co potwierdza moje 8 razy 100% gry + 3 razy cała kariera na trainerach i ponad tysiąc wyścigów w szybkich wyścigach )

Lukek 14-08-2014 11:20 :

ja się zabiję jak nie będe miał lapka bo nie pogram w rivalsów

Speed 14-08-2014 10:54 :

A po co ci carbon ? :D masz wiele innych nfsów

DudekGamingPL 14-08-2014 09:57 :

Pomożecie u mnie? Temat leży. Tylko Fox raz odpowiedział i koniec. A ja się zabiję jak nie popykam w Carbona.

Speed 13-08-2014 19:29 :

Battlefield 3 na Originie za 14 zł./ :D