Need for Speed World Starter Pack?

19

Maj

2010

11:08

Trzy dni temu Electronic Arts zakończyła piąte beta testy Need for Speed World i powoli szykuje się do wydania finalnej wersji gry. Wczoraj na oficjalnej stronie NFS World została udostępniona informacja o planach wprowadzenia do sprzedaży "Need for Speed World Starter Pack". Czym owy Starter Pack będzie? Do końca nie wiadomo.

Prawdopodobnie możemy spodziewać się wersji pudełkowej (dla mnie byłoby super, lubię mieć ulubione gry w pudełkach). Wiemy natomiast, co miałby on zawierać. Jedną z nich jest możliwość osiągnięcia wyższego poziomu kierowcy w karierze, gdyż darmowe wydanie ma posiadać takowe ograniczenie (np. za darmo będziemy mogli grać do 25 levela, a jeżeli chcemy dalej rozwijać karierę musimy wykupić Starter Pack). Po za tym w starterze znalazłyby się też SpeedBoost o określonej wartości, pakiet Power Ups oraz jeden ekskluzywny samochód. Cena pakiety startowego Need for Speed World nie jest jeszcze znana, ale jak podkreśla EA sama gra będzie dostępna do pobrania za darmo, a jeżeli będziemy chcieli więcej, trzeba będzie dokupić odpowiedni pakiet.

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze
  • takie to dziwne, najpierw mówią jedno potem drugie i jak zwykle w życiu chodzi o pieniądze;
    moim skromnym zdaniem to podzieli graczy na lepszych i gorszych;/

    około 4 lat(a) temu
    0 Lubię
  • ja natomiast uważam że to sprawiedliwe rozwiązanie i dla nas graczy i dla nich wydawców... przecież nikt nie lubi pracować za darmo;p a co do ceny to myślę, że okrutnie drogo nie będzie i polskie wydanie będzie miało adekwatną do polskich realiów cenę:D

    około 4 lat(a) temu
    0 Lubię
  • ja się ciesze (jak powiedziałeś: "lubię mieć ulubione gry w pudełkach") :)
    bardzo mi to nie przeszkadza (sytuacja podobna do trackmanii), ale jeśli na początku ma kosztować jak każdy nfs w Polsce to ja dziękuje :/
    trochę by mi się nie chciało czekać, aż stanieje (osobiście to do 70zł mogę dać(z wielkim bólem))

    około 4 lat(a) temu
    0 Lubię
  • Co myślicie o pomyśle EA? Fani NFS na oficjalnej stronie World w komentarzach nie za dobrze ten pomysł komentują, a wręcz większość czuje się nabita w butelkę.

    około 4 lat(a) temu
    0 Lubię
  • Ja zapewne będę grał tylko w darmową wersję...

    około 4 lat(a) temu
    0 Lubię
Pokaż więcej
System komentarzy oparty o Komento

Wyszukiwarka

Shoutbox

Speed 29-07-2014 16:29 :

Siema :D

3o3NFSWorld 29-07-2014 14:57 :

Witam ;)

Maniek 29-07-2014 14:29 :

Napisana wiadomość

Maniek 29-07-2014 14:05 :

Napisz na pw

Speed 29-07-2014 13:20 :

Maaam :D

Maniek 29-07-2014 12:54 :

Speed masz gg ?

Speed 29-07-2014 12:46 :

A jest jakiś inny ? ^^

michal 29-07-2014 12:29 :

Cześć, wczoraj nie zajarzyłem, czy to Ty ten stary Speed???

Speed 29-07-2014 06:11 :

Witam witam i o zdrowie pytam :D

FoxNET 28-07-2014 19:39 :

Można, można i jeszcze wiele innych funkcji jest ;)

michal 28-07-2014 19:36 :

Witajcie, nie wiedziałem ze można sobie zmienić obrazek w tle ;)

FoxNET 28-07-2014 19:19 :

Cześć ;)

Speed 28-07-2014 18:15 :

Który to już raz xD haha

Maniek 28-07-2014 18:08 :

Siema, widzę że powróciłeś ; )

Speed 28-07-2014 18:00 :

Co tak cicho tutaj ? xD

Speed 28-07-2014 16:14 :

Sieeeeemaaa :D D

michal 28-07-2014 06:34 :

Cześć

Lukek 27-07-2014 16:12 :

ok to ja lece nagrać filma :P

3o3NFSWorld 27-07-2014 14:49 :

hej, bmw m3 gtr

Lukek 26-07-2014 15:08 :

jaki samochód chcecie w następny gameplay'u?
alfa romeo 4c concept VS bmw m3 gtr

Cool3r 26-07-2014 13:03 :

Nie ma czegoś takiego jak dodatkowe auta w Mw '05 są tylko zamienniki ilości aut nie da się raczej zmienić...

FoxNET 26-07-2014 12:10 :

Cześć

mankos 26-07-2014 10:20 :

Cześć, ja jak miałem wgrane mody do NFS MW to tylko zamieniało auta.

MisterMasuo 26-07-2014 09:41 :

hej ktos zna linka do modów do nfs mw 2005 co dodaje nowe samochody nie chce zamienników

Lukek 25-07-2014 17:26 :

ponieważ gdy zrobię w wyzszej rozdzielczości to będę musiał zwiększyć szybkość transmisji bitów i film będzie więcej ważył (Pamięć MB) a ja mam wolny internet i film długo by się uploadował na YT. moze jak będę miał nowy internet to będę dodawał filmy w lepszej jakości.

michal 25-07-2014 16:59 :

Jakość trochę lepsza, ale dlaczego go robisz w tak niskiej rozdzielczości?

michal 25-07-2014 16:58 :

Czesc

Lukek 25-07-2014 14:24 :

I jak? lepsza jest jakość filmu w nowym programie?

Lukek 25-07-2014 13:45 :

mam nowy program do edycji video... może teraz bedzie troche lepsza jakość... dziś wieczorem wstawie filmy 2

Dzony 25-07-2014 07:16 :

Dziadowskie te bmw osiągi ma przeciętne ale cenowo w sprzedaży padaczka mój GTR warty jest 325.000 a bmw 125.000 i jest o wiele więcej zrobione niż u mnie szok normalnie

FoxNET 24-07-2014 12:24 :

Hey, też właśnie sobie dodałem :) Dzięki za info ;)

Maniek 24-07-2014 08:50 :

A ja wpadłem na pomysł i to dosyć dobry :) Nawet może być i tani

Maniek 24-07-2014 08:49 :

Posiadam :P

Lukek 24-07-2014 08:20 :

też coś o tym czytałem na Fb że Simsy 2 za free + dodatki :)

Viper 23-07-2014 21:25 :

I-LOVE-THE-SIMS <--- Kod na The Sims 2 + wszystkie dodatki, wklepać na Origin