Need for Speed World Starter Pack?

19

Maj

2010

11:08

Trzy dni temu Electronic Arts zakończyła piąte beta testy Need for Speed World i powoli szykuje się do wydania finalnej wersji gry. Wczoraj na oficjalnej stronie NFS World została udostępniona informacja o planach wprowadzenia do sprzedaży "Need for Speed World Starter Pack". Czym owy Starter Pack będzie? Do końca nie wiadomo.

Prawdopodobnie możemy spodziewać się wersji pudełkowej (dla mnie byłoby super, lubię mieć ulubione gry w pudełkach). Wiemy natomiast, co miałby on zawierać. Jedną z nich jest możliwość osiągnięcia wyższego poziomu kierowcy w karierze, gdyż darmowe wydanie ma posiadać takowe ograniczenie (np. za darmo będziemy mogli grać do 25 levela, a jeżeli chcemy dalej rozwijać karierę musimy wykupić Starter Pack). Po za tym w starterze znalazłyby się też SpeedBoost o określonej wartości, pakiet Power Ups oraz jeden ekskluzywny samochód. Cena pakiety startowego Need for Speed World nie jest jeszcze znana, ale jak podkreśla EA sama gra będzie dostępna do pobrania za darmo, a jeżeli będziemy chcieli więcej, trzeba będzie dokupić odpowiedni pakiet.

Komentarze  

bartos333
#6 bartos333 2010-05-20 21:19
takie to dziwne, najpierw mówią jedno potem drugie i jak zwykle w życiu chodzi o pieniądze;
moim skromnym zdaniem to podzieli graczy na lepszych i gorszych;/
malybartos
#5 malybartos 2010-05-20 11:29
ja natomiast uważam że to sprawiedliwe rozwiązanie i dla nas graczy i dla nich wydawców... przecież nikt nie lubi pracować za darmo;p a co do ceny to myślę, że okrutnie drogo nie będzie i polskie wydanie będzie miało adekwatną do polskich realiów cenę:D
bomaga
#4 bomaga 2010-05-19 21:30
ja się ciesze (jak powiedziałeś: "lubię mieć ulubione gry w pudełkach" ) :)
bardzo mi to nie przeszkadza (sytuacja podobna do trackmanii), ale jeśli na początku ma kosztować jak każdy nfs w Polsce to ja dziękuje :/
trochę by mi się nie chciało czekać, aż stanieje (osobiście to do 70zł mogę dać(z wielkim bólem))
FoxNET
#3 FoxNET 2010-05-19 19:15
Co myślicie o pomyśle EA? Fani NFS na oficjalnej stronie World w komentarzach nie za dobrze ten pomysł komentują, a wręcz większość czuje się nabita w butelkę.
michal
#2 michal 2010-05-19 13:38
Ja zapewne będę grał tylko w darmową wersję...
BiNET-XP
#1 BiNET-XP 2010-05-19 12:10
Jeżeli Need for Speed World Starter Pack będzie kosztował mniej niż 50 zł to z przyjemnością kupię, jeżeli więcej będą musiały wystarczyć mi opcje darmowej wersji.

Nie jesteś zalogowany lub nie posiadasz uprawnień, aby dodawać komentarze

Wyszukiwarka

Partnerzy

Electronic Arts Polska

Polskie Centrum Need For Speed

Centrum-NFS.info - Scenowe centrum Need For Speed

Dead Space, Dead Space 2, Dead Space Extraction, Downfall... Wszystko o serii Dead Space The Crew Online