Need for Speed World Starter Pack?

19

Maj

2010

11:08

Trzy dni temu Electronic Arts zakończyła piąte beta testy Need for Speed World i powoli szykuje się do wydania finalnej wersji gry. Wczoraj na oficjalnej stronie NFS World została udostępniona informacja o planach wprowadzenia do sprzedaży "Need for Speed World Starter Pack". Czym owy Starter Pack będzie? Do końca nie wiadomo.

Prawdopodobnie możemy spodziewać się wersji pudełkowej (dla mnie byłoby super, lubię mieć ulubione gry w pudełkach). Wiemy natomiast, co miałby on zawierać. Jedną z nich jest możliwość osiągnięcia wyższego poziomu kierowcy w karierze, gdyż darmowe wydanie ma posiadać takowe ograniczenie (np. za darmo będziemy mogli grać do 25 levela, a jeżeli chcemy dalej rozwijać karierę musimy wykupić Starter Pack). Po za tym w starterze znalazłyby się też SpeedBoost o określonej wartości, pakiet Power Ups oraz jeden ekskluzywny samochód. Cena pakiety startowego Need for Speed World nie jest jeszcze znana, ale jak podkreśla EA sama gra będzie dostępna do pobrania za darmo, a jeżeli będziemy chcieli więcej, trzeba będzie dokupić odpowiedni pakiet.

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze
  • takie to dziwne, najpierw mówią jedno potem drugie i jak zwykle w życiu chodzi o pieniądze;
    moim skromnym zdaniem to podzieli graczy na lepszych i gorszych;/

    około 4 lat(a) temu
    0 Lubię
  • ja natomiast uważam że to sprawiedliwe rozwiązanie i dla nas graczy i dla nich wydawców... przecież nikt nie lubi pracować za darmo;p a co do ceny to myślę, że okrutnie drogo nie będzie i polskie wydanie będzie miało adekwatną do polskich realiów cenę:D

    około 4 lat(a) temu
    0 Lubię
  • ja się ciesze (jak powiedziałeś: "lubię mieć ulubione gry w pudełkach") :)
    bardzo mi to nie przeszkadza (sytuacja podobna do trackmanii), ale jeśli na początku ma kosztować jak każdy nfs w Polsce to ja dziękuje :/
    trochę by mi się nie chciało czekać, aż stanieje (osobiście to do 70zł mogę dać(z wielkim bólem))

    około 4 lat(a) temu
    0 Lubię
  • Co myślicie o pomyśle EA? Fani NFS na oficjalnej stronie World w komentarzach nie za dobrze ten pomysł komentują, a wręcz większość czuje się nabita w butelkę.

    około 4 lat(a) temu
    0 Lubię
  • Ja zapewne będę grał tylko w darmową wersję...

    około 4 lat(a) temu
    0 Lubię
Pokaż więcej
System komentarzy oparty o Komento

Wyszukiwarka

Shoutbox

FoxNET 01-10-2014 06:32 :

Cześć ;)

Cool3r 30-09-2014 19:56 :

Bry bry ^.^

3o3NFSWorld 30-09-2014 19:45 :

Bry ;)

Speed 30-09-2014 15:35 :

To jest taki ktoś ? x D

Cool3r 30-09-2014 12:57 :

Prawie to samo ale czasami to prawie robi dużą różnicę ;p

Cool3r 30-09-2014 12:56 :

Tyle, że mechatronik zajmuje się też silnikami elektrycznymi i nie tylko, a elektronik raczej nie.

Speed 29-09-2014 18:01 :

W zasadzie mechatronik to też elektronik :D To wszystko to prawie to samo

3o3NFSWorld 29-09-2014 17:51 :

Cześć, elektronik by się znalazł ;)

Speed 29-09-2014 16:38 :

Tak propo, jest tu jakiś mechatronik ? xD

Speed 29-09-2014 16:35 :

Siema, elo , 320 xD Wreszcie po szkole, 9 lekcji ;c

bonzo 29-09-2014 07:44 :

Cześć

Cool3r 28-09-2014 10:52 :

Siemanko ;p

michal 27-09-2014 19:21 :

Cześć :)

Dzony 27-09-2014 19:04 :

Siema ludziska :)

3o3NFSWorld 27-09-2014 15:31 :

Cześć

FoxNET 26-09-2014 16:05 :

Cześć

mike154 26-09-2014 15:16 :

Cześć do Worlda powrócił też bonus weekendowy jest nią Alfa Romeo 8C Competizione za 1.900.000 igc «link»

bonzo 25-09-2014 07:42 :

Cześć

Lukek 23-09-2014 19:39 :

<Cris7> dostałeś te screeny z gallardo???

Speed 23-09-2014 16:49 :

Siema Byki ! ^^

Funfel 22-09-2014 19:30 :

Hejo

FoxNET 22-09-2014 14:13 :

Cześć

Cris7 21-09-2014 22:01 :

Pozdro dla przezydenta który pozdrawiał dziś piłkarzy xD xd

FoxNET 21-09-2014 20:49 :

:)

Cool3r 21-09-2014 20:38 :

Nasi Górą ! 3:1 Dla naszych !

Cool3r 21-09-2014 20:08 :

2:1 Dla naszych

mankos 21-09-2014 19:11 :

Hey, ja również

FoxNET 21-09-2014 18:58 :

Cześć, ja oglądam ;)

Cool3r 21-09-2014 18:45 :

Jak tam są emocje ? Kto ogląda mecz ? ^>^

Lukek 21-09-2014 18:37 :

ok ja juz wysłałem screeny

Cris7 21-09-2014 09:58 :

i od razu wstawiam :D

Cris7 21-09-2014 09:58 :

To Ty tuninguj gallardo a ja coś wymysle, autko dowolne, jak zrobisz to wyslij mi 3 screeny na kubaxd7@gmail.com :D

Maniek 21-09-2014 07:33 :

Tak słabo, jak więcej tych powalonych pytań nie mogą wstawić -,-

Lukek 20-09-2014 19:57 :

Ok... to niech będzie Gallardo ;)

Cris7 20-09-2014 17:44 :

Możemy ale żeby byli chętnie hehe, może chcesz WT ze mna w Most Wanted 2005? Autko dowolne? :D

Lukek 20-09-2014 17:20 :

kurde jakoś nic ostatnio nie było... robimy jakieś zawody w tuningu???

Włącz/wyłącz Dźwięk Emotikony