Need for Speed World Starter Pack?

19

Maj

2010

11:08

Trzy dni temu Electronic Arts zakończyła piąte beta testy Need for Speed World i powoli szykuje się do wydania finalnej wersji gry. Wczoraj na oficjalnej stronie NFS World została udostępniona informacja o planach wprowadzenia do sprzedaży "Need for Speed World Starter Pack". Czym owy Starter Pack będzie? Do końca nie wiadomo.

Prawdopodobnie możemy spodziewać się wersji pudełkowej (dla mnie byłoby super, lubię mieć ulubione gry w pudełkach). Wiemy natomiast, co miałby on zawierać. Jedną z nich jest możliwość osiągnięcia wyższego poziomu kierowcy w karierze, gdyż darmowe wydanie ma posiadać takowe ograniczenie (np. za darmo będziemy mogli grać do 25 levela, a jeżeli chcemy dalej rozwijać karierę musimy wykupić Starter Pack). Po za tym w starterze znalazłyby się też SpeedBoost o określonej wartości, pakiet Power Ups oraz jeden ekskluzywny samochód. Cena pakiety startowego Need for Speed World nie jest jeszcze znana, ale jak podkreśla EA sama gra będzie dostępna do pobrania za darmo, a jeżeli będziemy chcieli więcej, trzeba będzie dokupić odpowiedni pakiet.

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze
  • takie to dziwne, najpierw mówią jedno potem drugie i jak zwykle w życiu chodzi o pieniądze;
    moim skromnym zdaniem to podzieli graczy na lepszych i gorszych;/

    około 4 lat(a) temu
    0 Lubię
  • ja natomiast uważam że to sprawiedliwe rozwiązanie i dla nas graczy i dla nich wydawców... przecież nikt nie lubi pracować za darmo;p a co do ceny to myślę, że okrutnie drogo nie będzie i polskie wydanie będzie miało adekwatną do polskich realiów cenę:D

    około 4 lat(a) temu
    0 Lubię
  • ja się ciesze (jak powiedziałeś: "lubię mieć ulubione gry w pudełkach") :)
    bardzo mi to nie przeszkadza (sytuacja podobna do trackmanii), ale jeśli na początku ma kosztować jak każdy nfs w Polsce to ja dziękuje :/
    trochę by mi się nie chciało czekać, aż stanieje (osobiście to do 70zł mogę dać(z wielkim bólem))

    około 4 lat(a) temu
    0 Lubię
  • Co myślicie o pomyśle EA? Fani NFS na oficjalnej stronie World w komentarzach nie za dobrze ten pomysł komentują, a wręcz większość czuje się nabita w butelkę.

    około 4 lat(a) temu
    0 Lubię
  • Ja zapewne będę grał tylko w darmową wersję...

    około 4 lat(a) temu
    0 Lubię
Pokaż więcej
System komentarzy oparty o Komento

Wyszukiwarka

Shoutbox

FoxNET 19-09-2014 06:48 :

Cześć

mike154 18-09-2014 16:47 :

Tu są auta co dodali poniżej «link»

mankos 18-09-2014 14:38 :

Cześć

FoxNET 18-09-2014 14:24 :

Hej, hej ;)

bonzo 18-09-2014 06:59 :

Cześć

mike154 17-09-2014 18:23 :

«link»

mike154 17-09-2014 18:22 :

a 18 ma się pojawić.

mike154 17-09-2014 18:22 :

Lukek jutro ma być rotacja 17 samochodów odchodzi

Cris7 17-09-2014 17:56 :

Chyba wrócę do tuningu :D

FoxNET 17-09-2014 13:37 :

Witajcie

Ferreira 17-09-2014 13:04 :

To źle słyszałeś... autami za igc też można wygrywać wyścigi i dragi również.

Lukek 17-09-2014 09:56 :

ale podobno w worldzie trzeba płacić żeby jakieś wyścigi wygrywac... tak słyszałem

Ferreira 17-09-2014 08:56 :

Lukek w nfsw nie ma problemu że jesteś za młody. xD

Lukek 17-09-2014 07:50 :

albo żeby zmienili mój wiek??

Lukek 17-09-2014 07:49 :

ej gdzie mogę napisac do tego supportu origin żeby mi dali nowy kod do mw 2012????

Lukek 17-09-2014 07:39 :

no ja niestety nie moge narazie grać na originie bo piszą że jestem za młody aby grac online :( muszę czekać jeszcze 2 lata :( moze z kimś innym zagraj

mike154 16-09-2014 18:26 :

Lukek za grał byś zemną w MW 2012? Mogli byśmy pograć razem bo nie mam z kim. Albo ktoś inny z was.

FoxNET 16-09-2014 15:42 :

Cześć

mike154 16-09-2014 12:28 :

Siema

Lukek 16-09-2014 12:12 :

Ja ogolnie to tak... to co mam na kompie lub co nalezy do mnie... ug2, mw2005, undercover, shift, mw2012 i rivals u znajomych jeszcze gralem w hp 2010. Nie gralem w carbona, ps, shift 2 i the run.

Ferreira 16-09-2014 11:46 :

Grałem w MW 2005, Carbon, Undercover, HP 2010.

Lukek 15-09-2014 17:46 :

A w jakie nfsy grales??

Ferreira 15-09-2014 12:01 :

Lukek, Ja nie grałem w żadną z tych gier.

BiNET-XP 15-09-2014 09:04 :

Cześć, Fox ankieta ;)

bonzo 15-09-2014 06:18 :

Witam :)

mankos 14-09-2014 09:48 :

Cześć

Lukek 13-09-2014 20:16 :

ja gram w rivalsa i mw 2012 i ug 2 :)

Ferreira 13-09-2014 18:14 :

Siema, Ja gram w nfsw i mi się nie nudzi :D

Cool3r 12-09-2014 20:56 :

A no będzie, będzie ;p

Lukek 12-09-2014 20:42 :

spoko ludzki na jesień jest the crew więc będzie w co grać do końca stycznia :)

Lukek 12-09-2014 20:41 :

hejo :)

michal 12-09-2014 20:39 :

Cześć

mankos 12-09-2014 20:29 :

Było do przewidzenia, w listopadzie premiera na konsole XboX One i PS4 a PC na szarym końcu ;( też liczyłem ze pogram tej jesieni w GTA5

FoxNET 12-09-2014 20:13 :

No i niestety w GTA V na PC w tym roku też nie pogram :( Premiera dopiero pod koniec stycznia 2015.

bonzo 12-09-2014 09:08 :

Hej, a ja nie mam w co grać, wszystko mi się znudziło, Fox tobie się chce tak żyłować bo mieć te 100%?

Cool3r 12-09-2014 08:17 :

Siemanko ! Mnie jakoś się nie chce czasami pogram Sobie w GTA ale to tak dla odstresowania ;p

Włącz/wyłącz Dźwięk Emotikony