Need for Speed World Starter Pack?

19

Maj

2010

11:08

Trzy dni temu Electronic Arts zakończyła piąte beta testy Need for Speed World i powoli szykuje się do wydania finalnej wersji gry. Wczoraj na oficjalnej stronie NFS World została udostępniona informacja o planach wprowadzenia do sprzedaży "Need for Speed World Starter Pack". Czym owy Starter Pack będzie? Do końca nie wiadomo.

Prawdopodobnie możemy spodziewać się wersji pudełkowej (dla mnie byłoby super, lubię mieć ulubione gry w pudełkach). Wiemy natomiast, co miałby on zawierać. Jedną z nich jest możliwość osiągnięcia wyższego poziomu kierowcy w karierze, gdyż darmowe wydanie ma posiadać takowe ograniczenie (np. za darmo będziemy mogli grać do 25 levela, a jeżeli chcemy dalej rozwijać karierę musimy wykupić Starter Pack). Po za tym w starterze znalazłyby się też SpeedBoost o określonej wartości, pakiet Power Ups oraz jeden ekskluzywny samochód. Cena pakiety startowego Need for Speed World nie jest jeszcze znana, ale jak podkreśla EA sama gra będzie dostępna do pobrania za darmo, a jeżeli będziemy chcieli więcej, trzeba będzie dokupić odpowiedni pakiet.

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze
  • takie to dziwne, najpierw mówią jedno potem drugie i jak zwykle w życiu chodzi o pieniądze;
    moim skromnym zdaniem to podzieli graczy na lepszych i gorszych;/

    około 4 lat(a) temu
    0 Lubię
  • ja natomiast uważam że to sprawiedliwe rozwiązanie i dla nas graczy i dla nich wydawców... przecież nikt nie lubi pracować za darmo;p a co do ceny to myślę, że okrutnie drogo nie będzie i polskie wydanie będzie miało adekwatną do polskich realiów cenę:D

    około 4 lat(a) temu
    0 Lubię
  • ja się ciesze (jak powiedziałeś: "lubię mieć ulubione gry w pudełkach") :)
    bardzo mi to nie przeszkadza (sytuacja podobna do trackmanii), ale jeśli na początku ma kosztować jak każdy nfs w Polsce to ja dziękuje :/
    trochę by mi się nie chciało czekać, aż stanieje (osobiście to do 70zł mogę dać(z wielkim bólem))

    około 4 lat(a) temu
    0 Lubię
  • Co myślicie o pomyśle EA? Fani NFS na oficjalnej stronie World w komentarzach nie za dobrze ten pomysł komentują, a wręcz większość czuje się nabita w butelkę.

    około 4 lat(a) temu
    0 Lubię
  • Ja zapewne będę grał tylko w darmową wersję...

    około 4 lat(a) temu
    0 Lubię
Pokaż więcej
System komentarzy oparty o Komento

Wyszukiwarka

Znajdź nas na Facebooku

 

Shoutbox

3o3NFSWorld 27-01-2015 15:46 :

Cześć "feriujemy się" ;)

bonzo 27-01-2015 13:44 :

Cze, coś cicho siedzicie ostatnio...

Cris7 26-01-2015 21:54 :

Troche słabiej niż Vectra gts ale daje rade x d

Cris7 26-01-2015 21:53 :

Prowadzi się cudnie :D

Cris7 26-01-2015 21:50 :

2.0 diesel 140 km pod maską :D

bonzo 26-01-2015 06:14 :

Witajcie

3o3NFSWorld 25-01-2015 21:10 :

Cześć

FoxNET 25-01-2015 15:44 :

Cześć

Cool3r 25-01-2015 11:59 :

Cris no ale ale 2.0 ?

Maniek 24-01-2015 18:14 :

Witajcie wstawiłem nowy filmik :) Zapraszam do oglądania :)

3o3NFSWorld 24-01-2015 08:09 :

Cześć

Cris7 23-01-2015 20:30 :

kolor srebrny, Włocławek :D

Cris7 23-01-2015 20:28 :

cena do negocjacji 27.500

Cris7 23-01-2015 20:28 :

Szuka ktoś samochodu? Albo rodzice? Albo znajomi? Mam na sprzedaż Vw passat b6 kombii 2006r 2.0 diesel, żadnych wgnieceń, zadbany, nawigacja, skóra, alufelgi, przebieg 180k udokumentowany, serwisowany

Cris7 23-01-2015 20:23 :

x ddddddd

Maniek 23-01-2015 18:19 :

Postarałeś się :) No i twoja Lady też ładna :)

Speed 23-01-2015 18:17 :

Moja miłość <3 Patrzcie jakiego misiaka jej kupiłem :) «link»

Maniek 23-01-2015 18:03 :

Oczywiście dwójki :)

Maniek 23-01-2015 18:03 :

Dobra takie pytanie czy chcecie kolejny filmik z NFS Hot Pursuit ?

bonzo 23-01-2015 06:35 :

Cześć :)

FoxNET 23-01-2015 06:31 :

Cześć

Maniek 22-01-2015 17:05 :

Witaj Meywol ja mógłbym zagrać ale muszę najpierw nagrać parę odcinków z Underground'a U2, itd. aż dojdę do NFS World to wtedy ;)

3o3NFSWorld 22-01-2015 15:47 :

Cze, o ciekawe jakie on będzie miał wymagania i czy pójdzie mi na moim lapku. Słyszałem ze na W10 będzie można grać w gry z XboXa.

mankos 22-01-2015 15:36 :

Aha, czyli darmowy na razie , a później nie wiadomo tak?

FoxNET 22-01-2015 15:25 :

Tak, ale nie ma szczegółów jak on będzie licencjonowania, chodzą słuchy ze na zasadzie usługi, a nie produktu, a to może mieć znamiona w przyszłości abonamentu.

mankos 22-01-2015 15:19 :

Cześć, czytaliście o darmowej aktualizacji do Windows 10? Jak to będzie po tym darmowym roku?

FoxNET 22-01-2015 15:00 :

Witajcie

bonzo 22-01-2015 13:02 :

Cześć

FoxNET 21-01-2015 21:00 :

A poprzez e-mail próbowałeś się logować na konto Origin?

Meywol 21-01-2015 20:30 :

nie mogę zalogować się na Ea,nie wiem czemu wyskakuje że to nie moje pseudo i hasło

Meywol 21-01-2015 20:29 :

fajnie by było razem zagrać

Meywol 21-01-2015 20:29 :

foxNet to super

FoxNET 21-01-2015 20:15 :

Meywal ja gram w NFS World, w Hot Pursuit też mogę, The Run nie mam chwilowo zainstalowanego (za mało miejsca na dysku).

FoxNET 21-01-2015 20:13 :

Witajcie