Need for Speed World Starter Pack?

19

Maj

2010

11:08

Trzy dni temu Electronic Arts zakończyła piąte beta testy Need for Speed World i powoli szykuje się do wydania finalnej wersji gry. Wczoraj na oficjalnej stronie NFS World została udostępniona informacja o planach wprowadzenia do sprzedaży "Need for Speed World Starter Pack". Czym owy Starter Pack będzie? Do końca nie wiadomo.

Prawdopodobnie możemy spodziewać się wersji pudełkowej (dla mnie byłoby super, lubię mieć ulubione gry w pudełkach). Wiemy natomiast, co miałby on zawierać. Jedną z nich jest możliwość osiągnięcia wyższego poziomu kierowcy w karierze, gdyż darmowe wydanie ma posiadać takowe ograniczenie (np. za darmo będziemy mogli grać do 25 levela, a jeżeli chcemy dalej rozwijać karierę musimy wykupić Starter Pack). Po za tym w starterze znalazłyby się też SpeedBoost o określonej wartości, pakiet Power Ups oraz jeden ekskluzywny samochód. Cena pakiety startowego Need for Speed World nie jest jeszcze znana, ale jak podkreśla EA sama gra będzie dostępna do pobrania za darmo, a jeżeli będziemy chcieli więcej, trzeba będzie dokupić odpowiedni pakiet.

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze
  • takie to dziwne, najpierw mówią jedno potem drugie i jak zwykle w życiu chodzi o pieniądze;
    moim skromnym zdaniem to podzieli graczy na lepszych i gorszych;/

    około 4 lat(a) temu
    0 Lubię
  • ja natomiast uważam że to sprawiedliwe rozwiązanie i dla nas graczy i dla nich wydawców... przecież nikt nie lubi pracować za darmo;p a co do ceny to myślę, że okrutnie drogo nie będzie i polskie wydanie będzie miało adekwatną do polskich realiów cenę:D

    około 4 lat(a) temu
    0 Lubię
  • ja się ciesze (jak powiedziałeś: "lubię mieć ulubione gry w pudełkach") :)
    bardzo mi to nie przeszkadza (sytuacja podobna do trackmanii), ale jeśli na początku ma kosztować jak każdy nfs w Polsce to ja dziękuje :/
    trochę by mi się nie chciało czekać, aż stanieje (osobiście to do 70zł mogę dać(z wielkim bólem))

    około 4 lat(a) temu
    0 Lubię
  • Co myślicie o pomyśle EA? Fani NFS na oficjalnej stronie World w komentarzach nie za dobrze ten pomysł komentują, a wręcz większość czuje się nabita w butelkę.

    około 4 lat(a) temu
    0 Lubię
  • Ja zapewne będę grał tylko w darmową wersję...

    około 4 lat(a) temu
    0 Lubię
Pokaż więcej
System komentarzy oparty o Komento

Wyszukiwarka

Znajdź nas na Facebooku

 

Shoutbox

Cool3r 20-12-2014 19:28 :

Fox cho no na teesa ! xD

3o3NFSWorld 19-12-2014 18:04 :

Cześć

FoxNET 19-12-2014 14:53 :

Piotrek pość sygnał na tel ze jesteś

FoxNET 19-12-2014 14:52 :

Cześć, o mnie zapewne chodzi ;)

Maniek 19-12-2014 14:35 :

Który xD

Cool3r 19-12-2014 14:33 :

Mariusz wejdź wieczorkiem na chwilkę na TS, mam sprawę ^.^

Cris7 19-12-2014 12:59 :

No zrobie Ci przeciez :D

Maniek 19-12-2014 11:21 :

Dobra poszukuję kto umie wizualnie tunować w nfs world. Auto - Lexus LFA :)

Cool3r 18-12-2014 14:44 :

Ktoś chętny żeby pojeździć?;p

Cool3r 18-12-2014 14:44 :

Ja wyszedłem z wprawy w tuningu więc Sobie odpuszczę ;p Wieczorkiem przetestuje Rivals'a czy coś poprawili w tej grze ;p

Cris7 17-12-2014 18:55 :

Chce ktos wojne tunerów? :D

FoxNET 17-12-2014 17:34 :

:) jakoś powoli leci do przodu...

Cool3r 17-12-2014 17:29 :

Siema ;p A dobrze, nawet bardzo dobrze ^.^

michal 17-12-2014 17:12 :

Hej, jak tam dzionek mija??

FoxNET 17-12-2014 11:05 :

Cześć

Maniek 16-12-2014 22:11 :

Cześć

Speed 15-12-2014 17:19 :

Siemaneczko :D

mankos 15-12-2014 10:43 :

Cześć

Cool3r 14-12-2014 16:56 :

Ej panowie dobra kończcie już temat. Specjalnie czekałem z postem, żeby zobaczyć czy nikogo nie poniesie za bardzo. Maniek chłopaki skończyli już i my też już kończmy. I żeby to było ostatni raz. Wtedy nie będę patrzał kto zaczął o co poszło i dalczego.

Maniek 14-12-2014 16:36 :

Szczerze Cris nie masz do nikogo ani szacunku. Widać że za bardzo tutaj kozaczysz, nw po co ja tutaj ciebie przyprowadziłem. Szczerze jako admin dałbym ci warna za obrazę użytkowników społeczności portalu e-nfs.eu Uszanuj wypowiedzi innych użytkowinków, sb jest do tego. Jak ci stwarza to problem idz se gdzieś indziej ! :x

Speed 14-12-2014 12:50 :

niestety

Cris7 14-12-2014 12:38 :

juz dawno ;d

Speed 14-12-2014 12:28 :

Spoko przegrałem

Cris7 14-12-2014 12:21 :

Ok bede próbował ;)

Speed 14-12-2014 12:18 :

Dobra, sorry odpuszczam nie chce tu kłótni..

Speed 14-12-2014 11:33 :

Jakbym nie wiedział mlonie, przecież robie prawko.. Nie znasz mnie i robisz tylko idiotę w internecie. Myślisz że chcesz mnie pocisnąc, tak ? Nie uda ci sie to, ale próbuj dalej crisku

Cris7 14-12-2014 10:59 :

Robić można przed 18, a dokladnie 3 miesiące przed. Otrzymasz dopiero wtedy kiedy masz dowód geniuszu ;) "Nie mam zamiaru prowadzić z tobą konwersacji bo poziom twojej wypowiedzi jest równy inteligencji pięciolatka z porażeniem mózgowym. " Jaki Ty mądry, nigdy wczesniej tak nie pisales, dlaczego zmieniasz swoja osobowosc pod wplywem sytuacji, kiedy ja zaczalem tak pisac, co google pomoglo i wytlumaczylo co to jest polemika? ;) Nie mam zwaly ze wszystkich normalnych ludzi, tylko z takich jak ty ;) I nie obracaj mojej wypowiedzi tylko napisz cos od siebie :D

Speed 14-12-2014 10:03 :

i jakbyś chciał wiedzieć to prawko można zrobić przed 18tką geniuszu..

Speed 14-12-2014 10:02 :

Nie mam zamiaru prowadzić z tobą konwersacji bo poziom twojej wypowiedzi jest równy inteligencji pięciolatka z porażeniem mózgowym.

Speed 14-12-2014 10:01 :

Nie musi nikogo obchodzić, sb jest od tego żeby pisać o wszystkim więc mnie nie będziesz pouczał co mam robić a co nie. Zachowujesz się jak dziecko i myślisz że jak masz zwałe z ludzi to jesteś fajny, a jest wręcz przeciwnie.

Cris7 14-12-2014 09:43 :

Po tym, ,ze mam z cb zwale w internecie? No rzeczywiscie, ale taki as jak ty trafia sie raz na tysiac ;D

Cris7 14-12-2014 09:42 :

ohoh i ja nie mam zycia, po czym wnosisz? ;)

Cris7 14-12-2014 09:39 :

Nie będę z Toba polemizował bo nawet tego nie zrozumiesz zapewne, każdym słowem jeszcze bardziej się pogrążasz ;) Mam przypomnieć co bylo wtedy i co robiles? ;) Do mnie nie masz szacunku? Nie dość ze nic nie umiesz to jeszcze wysylasz zdjecia z neta i mowisz ze to Ty, dorosnij chlopcze bo mowisz ze prawko robisz tzn ze masz juz 18 lat a to do czegos zobowiazuje, a nie zachowujesz sie jak jakis 13 latek i piszesz ze sb piekna dziewczyne znalazles jakby kogos to obchodzilo, przez takich jak ty ten portal znowu schodzi na psy ;)

Speed 14-12-2014 08:08 :

Podaj chociaż jeden argument dlaczego miałbym tego nie napisać? Bo co, internet nie jest dla każdego? Mamy jakieś zakazy, acta ? No powiedz, Fox też kiedyś napisał że urodziła mu się córeczka, a mógł tego nie pisać, bo wg. ciebie "byłby debilem"...

Speed 14-12-2014 08:01 :

To że ty Cris (z małej litery, bo do takich *** jak ty nie mam szacunku) nie masz własnego życia to nie znaczy że musisz wpieprzac się w moje. A jakim debilem trzeba być żeby napisać że ci konto zbanowali? No co crisku ?

Maniek 13-12-2014 23:02 :

Przestań ... Właśnie znów to robisz . Mów dalej a znów piekło bedzie na sb a wszystko od ciebie sie zaczelo. Mniej szacunek, może chce wyrazić z sb emocje z tego wiec jak nie chcesz tego czytac to lepiej sobie idz gdzie indziej -,-

Włącz/wyłącz Dźwięk Emotikony