Need for Speed World Starter Pack?

19

Maj

2010

11:08

Trzy dni temu Electronic Arts zakończyła piąte beta testy Need for Speed World i powoli szykuje się do wydania finalnej wersji gry. Wczoraj na oficjalnej stronie NFS World została udostępniona informacja o planach wprowadzenia do sprzedaży "Need for Speed World Starter Pack". Czym owy Starter Pack będzie? Do końca nie wiadomo.

Prawdopodobnie możemy spodziewać się wersji pudełkowej (dla mnie byłoby super, lubię mieć ulubione gry w pudełkach). Wiemy natomiast, co miałby on zawierać. Jedną z nich jest możliwość osiągnięcia wyższego poziomu kierowcy w karierze, gdyż darmowe wydanie ma posiadać takowe ograniczenie (np. za darmo będziemy mogli grać do 25 levela, a jeżeli chcemy dalej rozwijać karierę musimy wykupić Starter Pack). Po za tym w starterze znalazłyby się też SpeedBoost o określonej wartości, pakiet Power Ups oraz jeden ekskluzywny samochód. Cena pakiety startowego Need for Speed World nie jest jeszcze znana, ale jak podkreśla EA sama gra będzie dostępna do pobrania za darmo, a jeżeli będziemy chcieli więcej, trzeba będzie dokupić odpowiedni pakiet.

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze
  • takie to dziwne, najpierw mówią jedno potem drugie i jak zwykle w życiu chodzi o pieniądze;
    moim skromnym zdaniem to podzieli graczy na lepszych i gorszych;/

    około 4 lat(a) temu
    0 Lubię
  • ja natomiast uważam że to sprawiedliwe rozwiązanie i dla nas graczy i dla nich wydawców... przecież nikt nie lubi pracować za darmo;p a co do ceny to myślę, że okrutnie drogo nie będzie i polskie wydanie będzie miało adekwatną do polskich realiów cenę:D

    około 4 lat(a) temu
    0 Lubię
  • ja się ciesze (jak powiedziałeś: "lubię mieć ulubione gry w pudełkach") :)
    bardzo mi to nie przeszkadza (sytuacja podobna do trackmanii), ale jeśli na początku ma kosztować jak każdy nfs w Polsce to ja dziękuje :/
    trochę by mi się nie chciało czekać, aż stanieje (osobiście to do 70zł mogę dać(z wielkim bólem))

    około 4 lat(a) temu
    0 Lubię
  • Co myślicie o pomyśle EA? Fani NFS na oficjalnej stronie World w komentarzach nie za dobrze ten pomysł komentują, a wręcz większość czuje się nabita w butelkę.

    około 4 lat(a) temu
    0 Lubię
  • Ja zapewne będę grał tylko w darmową wersję...

    około 4 lat(a) temu
    0 Lubię
Pokaż więcej
System komentarzy oparty o Komento

Wyszukiwarka

Znajdź nas na Facebooku

 

Shoutbox

bonzo 05-03-2015 10:48 :

Sorki Fox nie wyszło mi wtedy. Bujam się dalej z tym netem jednak, coś jest nie tak wczoraj oddałem do reklamacji modem, więc w domu jestem bez neta przez pewien czas.

bonzo 05-03-2015 10:47 :

Cześć

FoxNET 03-03-2015 19:10 :

Piotrek, Bonzo ja już gram...

FoxNET 03-03-2015 15:33 :

Jestem teraz w Word.

FoxNET 03-03-2015 14:50 :

Witajcie, na tą chwilę nie wiem, dam znać bliżej 20 czy będę w domu...

michal 03-03-2015 14:33 :

Cześć

Cool3r 03-03-2015 11:42 :

Dobra potwierdzam, że będę dzisiaj mógł pojeździć w World'a z wami, jeśli będziecie chcieli.

Cool3r 03-03-2015 08:55 :

Ja w sumie też mogę pojeździć, nie wiem tylko czy zdążę wrócić z uczelni.

bonzo 03-03-2015 07:10 :

Cześć, Fox dasz dziś rade około 21 pojeździć w Wordzie?

FoxNET 28-02-2015 21:12 :

Witaj, a jaki kod Ciebie interesuje??

RAJSKI145 28-02-2015 16:03 :

POMOZE MI KTOS JAK ZDOBYC JAKIS KOD

BiNET-XP 28-02-2015 15:36 :

witaj

RAJSKI145 28-02-2015 15:18 :

witam wszystkich

FoxNET 27-02-2015 22:09 :

Cześć

sermistrz 27-02-2015 22:02 :

siemka prośba looknijcie luźne gadki temat facebook ;) proszę was wszystkich o pomoc :)

michal 27-02-2015 19:09 :

Cześć

FoxNET 26-02-2015 20:03 :

Cześć

Cool3r 25-02-2015 20:16 :

Wbijamy z Foxem do Worlda, ktoś chętny ?

FoxNET 25-02-2015 19:48 :

Cześć Piotrek, ja zaraz będę wbijał do World

Cool3r 25-02-2015 18:06 :

Dajcie znać jak będziecie chcieli grać w World.

FoxNET 25-02-2015 16:06 :

Cześć, to dlatego znikłeś w trakcie wyścigu. Współczuje z tym internetem, mam podobny przypadek wśród znajomych, też tak mają, a miało być do 10Mb po wykorzystaniu pakietu.

bonzo 25-02-2015 12:33 :

A z tym GTA to już chyba normalka, odpuściłem sobie, niech udławią się konsolowiczami. Szkoda mi tylko kumpla, jest wściekły, specjalnie nowy PC kupił dla GTA.

bonzo 25-02-2015 12:30 :

Cze. Ja w sumie załapałem się na 4 wyścigi z Foxem, później net mi zdechł... Ach ten limit na internet mobilny LTE... A miało być tak pięknie wg reklam Plusa... Więc w domciu sobie nie pogram bo ledwo 32Kb leci...

Cool3r 24-02-2015 22:12 :

Szkoda ja dopiero o 21 byłem w domu, wbiłem ale już Cię nie było... Znowu przesunęli premierę GTA V

FoxNET 24-02-2015 21:34 :

Tak, udało się kilka wyścigów rozegrać ;)

Cool3r 24-02-2015 20:56 :

Graliście coś w tego Worlda ?

FoxNET 24-02-2015 18:34 :

Jeżeli masz na myśli gre w NFS World to pewnie, że tak ;)

mankos 24-02-2015 16:29 :

Cze, mogę się do was dołączyć??

FoxNET 24-02-2015 15:14 :

Cześć, ja będę grał około 21

bonzo 24-02-2015 11:23 :

Hejka, kto dziś chce pojeździć w Wordzie??

FoxNET 22-02-2015 17:16 :

Witaj, u nas po staremu, a przynajmniej u mnie...

mankos 22-02-2015 08:17 :

Cześć, trochę mnie nie było, co u was?

FoxNET 21-02-2015 13:26 :

Witajcie

michal 18-02-2015 19:59 :

Cześć, Cris moje klimaty ;)

Cris7 18-02-2015 15:08 :

sluchajcie :)