Need for Speed World Starter Pack?

19

Maj

2010

11:08

Trzy dni temu Electronic Arts zakończyła piąte beta testy Need for Speed World i powoli szykuje się do wydania finalnej wersji gry. Wczoraj na oficjalnej stronie NFS World została udostępniona informacja o planach wprowadzenia do sprzedaży "Need for Speed World Starter Pack". Czym owy Starter Pack będzie? Do końca nie wiadomo.

Prawdopodobnie możemy spodziewać się wersji pudełkowej (dla mnie byłoby super, lubię mieć ulubione gry w pudełkach). Wiemy natomiast, co miałby on zawierać. Jedną z nich jest możliwość osiągnięcia wyższego poziomu kierowcy w karierze, gdyż darmowe wydanie ma posiadać takowe ograniczenie (np. za darmo będziemy mogli grać do 25 levela, a jeżeli chcemy dalej rozwijać karierę musimy wykupić Starter Pack). Po za tym w starterze znalazłyby się też SpeedBoost o określonej wartości, pakiet Power Ups oraz jeden ekskluzywny samochód. Cena pakiety startowego Need for Speed World nie jest jeszcze znana, ale jak podkreśla EA sama gra będzie dostępna do pobrania za darmo, a jeżeli będziemy chcieli więcej, trzeba będzie dokupić odpowiedni pakiet.

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze
  • takie to dziwne, najpierw mówią jedno potem drugie i jak zwykle w życiu chodzi o pieniądze;
    moim skromnym zdaniem to podzieli graczy na lepszych i gorszych;/

    około 4 lat(a) temu
    0 Lubię
  • ja natomiast uważam że to sprawiedliwe rozwiązanie i dla nas graczy i dla nich wydawców... przecież nikt nie lubi pracować za darmo;p a co do ceny to myślę, że okrutnie drogo nie będzie i polskie wydanie będzie miało adekwatną do polskich realiów cenę:D

    około 4 lat(a) temu
    0 Lubię
  • ja się ciesze (jak powiedziałeś: "lubię mieć ulubione gry w pudełkach") :)
    bardzo mi to nie przeszkadza (sytuacja podobna do trackmanii), ale jeśli na początku ma kosztować jak każdy nfs w Polsce to ja dziękuje :/
    trochę by mi się nie chciało czekać, aż stanieje (osobiście to do 70zł mogę dać(z wielkim bólem))

    około 4 lat(a) temu
    0 Lubię
  • Co myślicie o pomyśle EA? Fani NFS na oficjalnej stronie World w komentarzach nie za dobrze ten pomysł komentują, a wręcz większość czuje się nabita w butelkę.

    około 4 lat(a) temu
    0 Lubię
  • Ja zapewne będę grał tylko w darmową wersję...

    około 4 lat(a) temu
    0 Lubię
Pokaż więcej
System komentarzy oparty o Komento

Wyszukiwarka

Znajdź nas na Facebooku

 

Shoutbox

3o3NFSWorld 28-11-2014 05:40 :

Cześć

mankos 27-11-2014 22:07 :

Hejka, ja tak sobie myślę by kupić uzupełnienie kompletna edycja i FarCry3. Wziąłbym BF4, ale na 7dniwym potestowałem i mam za słaby sprzęt :(

FoxNET 27-11-2014 22:04 :

Tak, wiemy Lukek, czytałeś newsa o tym u nas?

Maniek 27-11-2014 21:36 :

Od jutra znów z matką po zakupy, lekarz, rachunki itd. A ty wieź ją :P Tak to już jest jak masz prawo jazdy, teraz wykorzystują cię jako kierowcę xD

Maniek 27-11-2014 21:35 :

No oby te matury i egzamin zawodowy :P

Lukek 27-11-2014 21:06 :

Wow NFS Rivals na origin za 30 zł :O

FoxNET 27-11-2014 20:50 :

Cześć, fajnie że poszło gładko, teraz tylko w maju żeby tak dobrze poszło ;)

Maniek 27-11-2014 19:02 :

Dziś maturka z języka angielskiego poszła gładko :P Był to arkusz z Maja 2011 :)

Cool3r 26-11-2014 19:46 :

Ale siadła wyprzedaż na Originie za 70 mam 2 fajne gry :P (Far Cry 3 + BF 4)

buggatti213 26-11-2014 17:01 :

Czy w NFS Hot Pursuit jest dużo graczy online?

Maniek 25-11-2014 18:54 :

Jutro z matematyki ciekawe czy zadania będą trudne :P

Maniek 25-11-2014 18:54 :

Z polaka łatwo poszło, nawet przyjemnie I część się czytało i wywnioskowało się o naszym czytaniu do książek, większość spędzamy na rozrywce, ale za to wiem jakie kobiety lubią tematykę książek :D Więc nie będzie problemu jej uciszyć.

BiNET-XP 25-11-2014 10:37 :

Witam towarzystwo :) To dziś próbne matury. Maniek to powodzenia i szybko wracaj tu do nas ;)

Maniek 24-11-2014 20:41 :

Siema to już jutro piszę pierwszą próbną maturę z języka polskiego :D Ciekawie jak mi pójdzie :D

FoxNET 24-11-2014 13:47 :

Cześć

Cris7 23-11-2014 20:08 :

Siemanko, co tam u was mordki? :D

Lukek 23-11-2014 15:36 :

Siemanko, dawno nie było żadnego filmu z NFS UG2... więc wrzucam nowy filmik ;)

3o3NFSWorld 22-11-2014 19:26 :

Witam towarzystwo, coś na języki chyba chorujecie ostatnie??!!

mankos 20-11-2014 21:32 :

Cześć

FoxNET 20-11-2014 19:18 :

Witaj, dzięki za info za raz coś napiszę o tym.

mike154 20-11-2014 16:10 :

Które stworzyło Real Racing 3.

mike154 20-11-2014 16:10 :

tego NFS tworzy studio Firemonkeys

mike154 20-11-2014 15:06 :

Siema a tu macie trailer NFS No Limits «link»

FoxNET 19-11-2014 08:47 :

Witajcie

michal 19-11-2014 06:18 :

Cześć, a no cicho...

mankos 18-11-2014 18:34 :

Witam, co tak cicho??

FoxNET 13-11-2014 18:26 :

Czesc

Funfel 13-11-2014 16:08 :

Cześć

michal 13-11-2014 09:23 :

He he :D

FoxNET 12-11-2014 17:28 :

Cześć, sorki za zwłokę z news, ale jak to zawsze bywa czas... :(

michal 12-11-2014 06:18 :

Cześć

Maniek 11-11-2014 17:30 :

Fox ?

Maniek 10-11-2014 08:29 :

Fox ogłaszaj wyniki :)

Cool3r 09-11-2014 23:35 :

Osobiście nie mam, ale znam kogoś kto ma. O co chodzi ?

FoxNET 09-11-2014 08:04 :

Hej, Ja tylko na PC mam Carbona

Dobosz153 08-11-2014 22:31 :

Siem. Czy kktoś ma NFS carbon na ps3?

Włącz/wyłącz Dźwięk Emotikony