Ujawniono wymagania sprzętowe NFS Rivals

11

Paź

2013

20:19

W końcu poznaliśmy wymagania sprzętowe najnowszej odsłony Need for Speed'a, a prezentują się one następująco:

Minimalne wymagania sprzętowe:

  • SYSTEM: Windows XP, Windows Vista (SP2), Windows 7
  • CPU: Intel 2.4 GHz Core 2 Duo, AMD 2.6 GHz Athlon X2
  • RAM: Co najmniej 4 GB
  • NAPĘD OPTYCZNY: CD/DVD ROM - zalecany tylko do instalacji
  • DYSK TWARDY: Co najmniej 30 GB wolnego miejsca
  • KARTA GRAFICZNA: AMD Radeon 3870 512Mb lub lepsza, NVIDIA GeForce 8800 GT 512 Mb lub lepsza, IntelHD 4000 integrated 512Mb lub lepsza
  • DIRECTX: DirectX 10.1 (kompatybilne)
  • STEROWANIE: Klawiatura i myszka
  • POŁĄCZENIE Z INTERNETEM: 512 Kbps lub szybsze

Zalecane wymagania sprzętowe:

  • SYSTEM: Windows XP, Windows Vista (SP2), Windows 7 (Rekomendowany Windows 8 64-bit)
  • CPU: Intel Quad Core CPU, AMD Duo Core CPU
  • RAM: Co najmniej 8 GB
  • NAPĘD OPTYCZNY: CD/DVD ROM - zalecany tylko do instalacji
  • DYSK TWARDY: Co najmniej 30 GB wolnego miejsca
  • KARTA GRAFICZNA: AMD Radeon 7870 3Gb lub lepsza, NVIDIA GeForce GTX660 3Gb lub lepsza
  • DIRECTX: DirectX 11 (kompatybilne)
  • STEROWANIE: Klawiatura i myszka
  • POŁĄCZENIE Z INTERNETEM: 512 Kbps lub szybsze

Po dokładnym przyjrzeniu się tym specyfikacjom można zauważyć pewną niejasność - aby uruchomić grę wymagany jest DirectX w wersji 10.1, podczas gdy Windows XP obsługuje co najwyżej DirectX 9.0c. O co zatem chodzi? Pewnie dowiemy się wkrótce :)

Przypominam, że wymagania sprzętowe ostatnich NFS'ów znajdziecie w odpowiednich zakładkach na naszej stronie, w wypadku Rivals będzie to http://www.e-nfs.eu/nfs-rivals/wymagania-sprzetowe.html

Jak Wasze komputery poradzą sobie z tym wyzwaniem? ;)

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze
  • Ale jak ma działać ? No chyba, że odwalili kawał dodatkowej roboty, przystosowując grę do działania również na DirectX 9.0 - co dzisiaj już nie zdarza...

    około 1 rok temu
    1 Lubię
  • Spore te wymagania, bez zmiany komputera się już nie obejdzie, z the run były problemy, to z rivals tym bardziej. Jestem Ciekawy jak z tym XP wyjdzie. Czytałem ze faktycznie ten nfs ma działać na Windowsie XP.

    około 1 rok temu
    1 Lubię
  • Ja celuję w ustawienia wysokie/najwyższe :D Zobaczymy co z tego wyniknie. Wymagania zalecane są trochę wyższe niż te z MW, a ten śmigał na najwyższych.

    około 1 rok temu
    1 Lubię
  • Damian podejrzewam, że na średnio niskich ruszysz :P

    około 1 rok temu
    1 Lubię
  • Na bank pójdzie ale nie wiem na jakich mój komp ma taką specyfikacje.<br /><br />Procek : Intel Inside Core i5-2430M 2,4 ghz, <br />Karta graficzna: nVidia Geforce GT540M 2 GB<br />RAM : 8 GB

    około 1 rok temu
    1 Lubię
Pokaż więcej
System komentarzy oparty o Komento

Wyszukiwarka

Znajdź nas na Facebooku

 

Shoutbox

FoxNET 22-12-2014 17:45 :

Witajcie

bonzo 22-12-2014 06:18 :

Cześć

Cris7 20-12-2014 21:44 :

oj maniek maniek, za lexusa massz 1/10 :(

Cool3r 20-12-2014 19:28 :

Fox cho no na teesa ! xD

3o3NFSWorld 19-12-2014 18:04 :

Cześć

FoxNET 19-12-2014 14:53 :

Piotrek pość sygnał na tel ze jesteś

FoxNET 19-12-2014 14:52 :

Cześć, o mnie zapewne chodzi ;)

Maniek 19-12-2014 14:35 :

Który xD

Cool3r 19-12-2014 14:33 :

Mariusz wejdź wieczorkiem na chwilkę na TS, mam sprawę ^.^

Cris7 19-12-2014 12:59 :

No zrobie Ci przeciez :D

Maniek 19-12-2014 11:21 :

Dobra poszukuję kto umie wizualnie tunować w nfs world. Auto - Lexus LFA :)

Cool3r 18-12-2014 14:44 :

Ktoś chętny żeby pojeździć?;p

Cool3r 18-12-2014 14:44 :

Ja wyszedłem z wprawy w tuningu więc Sobie odpuszczę ;p Wieczorkiem przetestuje Rivals'a czy coś poprawili w tej grze ;p

Cris7 17-12-2014 18:55 :

Chce ktos wojne tunerów? :D

FoxNET 17-12-2014 17:34 :

:) jakoś powoli leci do przodu...

Cool3r 17-12-2014 17:29 :

Siema ;p A dobrze, nawet bardzo dobrze ^.^

michal 17-12-2014 17:12 :

Hej, jak tam dzionek mija??

FoxNET 17-12-2014 11:05 :

Cześć

Maniek 16-12-2014 22:11 :

Cześć

Speed 15-12-2014 17:19 :

Siemaneczko :D

mankos 15-12-2014 10:43 :

Cześć

Cool3r 14-12-2014 16:56 :

Ej panowie dobra kończcie już temat. Specjalnie czekałem z postem, żeby zobaczyć czy nikogo nie poniesie za bardzo. Maniek chłopaki skończyli już i my też już kończmy. I żeby to było ostatni raz. Wtedy nie będę patrzał kto zaczął o co poszło i dalczego.

Maniek 14-12-2014 16:36 :

Szczerze Cris nie masz do nikogo ani szacunku. Widać że za bardzo tutaj kozaczysz, nw po co ja tutaj ciebie przyprowadziłem. Szczerze jako admin dałbym ci warna za obrazę użytkowników społeczności portalu e-nfs.eu Uszanuj wypowiedzi innych użytkowinków, sb jest do tego. Jak ci stwarza to problem idz se gdzieś indziej ! :x

Speed 14-12-2014 12:50 :

niestety

Cris7 14-12-2014 12:38 :

juz dawno ;d

Speed 14-12-2014 12:28 :

Spoko przegrałem

Cris7 14-12-2014 12:21 :

Ok bede próbował ;)

Speed 14-12-2014 12:18 :

Dobra, sorry odpuszczam nie chce tu kłótni..

Speed 14-12-2014 11:33 :

Jakbym nie wiedział mlonie, przecież robie prawko.. Nie znasz mnie i robisz tylko idiotę w internecie. Myślisz że chcesz mnie pocisnąc, tak ? Nie uda ci sie to, ale próbuj dalej crisku

Cris7 14-12-2014 10:59 :

Robić można przed 18, a dokladnie 3 miesiące przed. Otrzymasz dopiero wtedy kiedy masz dowód geniuszu ;) "Nie mam zamiaru prowadzić z tobą konwersacji bo poziom twojej wypowiedzi jest równy inteligencji pięciolatka z porażeniem mózgowym. " Jaki Ty mądry, nigdy wczesniej tak nie pisales, dlaczego zmieniasz swoja osobowosc pod wplywem sytuacji, kiedy ja zaczalem tak pisac, co google pomoglo i wytlumaczylo co to jest polemika? ;) Nie mam zwaly ze wszystkich normalnych ludzi, tylko z takich jak ty ;) I nie obracaj mojej wypowiedzi tylko napisz cos od siebie :D

Speed 14-12-2014 10:03 :

i jakbyś chciał wiedzieć to prawko można zrobić przed 18tką geniuszu..

Speed 14-12-2014 10:02 :

Nie mam zamiaru prowadzić z tobą konwersacji bo poziom twojej wypowiedzi jest równy inteligencji pięciolatka z porażeniem mózgowym.

Speed 14-12-2014 10:01 :

Nie musi nikogo obchodzić, sb jest od tego żeby pisać o wszystkim więc mnie nie będziesz pouczał co mam robić a co nie. Zachowujesz się jak dziecko i myślisz że jak masz zwałe z ludzi to jesteś fajny, a jest wręcz przeciwnie.

Cris7 14-12-2014 09:43 :

Po tym, ,ze mam z cb zwale w internecie? No rzeczywiscie, ale taki as jak ty trafia sie raz na tysiac ;D

Cris7 14-12-2014 09:42 :

ohoh i ja nie mam zycia, po czym wnosisz? ;)

Cris7 14-12-2014 09:39 :

Nie będę z Toba polemizował bo nawet tego nie zrozumiesz zapewne, każdym słowem jeszcze bardziej się pogrążasz ;) Mam przypomnieć co bylo wtedy i co robiles? ;) Do mnie nie masz szacunku? Nie dość ze nic nie umiesz to jeszcze wysylasz zdjecia z neta i mowisz ze to Ty, dorosnij chlopcze bo mowisz ze prawko robisz tzn ze masz juz 18 lat a to do czegos zobowiazuje, a nie zachowujesz sie jak jakis 13 latek i piszesz ze sb piekna dziewczyne znalazles jakby kogos to obchodzilo, przez takich jak ty ten portal znowu schodzi na psy ;)

Włącz/wyłącz Dźwięk Emotikony