Ujawniono wymagania sprzętowe NFS Rivals

11

Paź

2013

20:19

W końcu poznaliśmy wymagania sprzętowe najnowszej odsłony Need for Speed'a, a prezentują się one następująco:

Minimalne wymagania sprzętowe:

  • SYSTEM: Windows XP, Windows Vista (SP2), Windows 7
  • CPU: Intel 2.4 GHz Core 2 Duo, AMD 2.6 GHz Athlon X2
  • RAM: Co najmniej 4 GB
  • NAPĘD OPTYCZNY: CD/DVD ROM - zalecany tylko do instalacji
  • DYSK TWARDY: Co najmniej 30 GB wolnego miejsca
  • KARTA GRAFICZNA: AMD Radeon 3870 512Mb lub lepsza, NVIDIA GeForce 8800 GT 512 Mb lub lepsza, IntelHD 4000 integrated 512Mb lub lepsza
  • DIRECTX: DirectX 10.1 (kompatybilne)
  • STEROWANIE: Klawiatura i myszka
  • POŁĄCZENIE Z INTERNETEM: 512 Kbps lub szybsze

Zalecane wymagania sprzętowe:

  • SYSTEM: Windows XP, Windows Vista (SP2), Windows 7 (Rekomendowany Windows 8 64-bit)
  • CPU: Intel Quad Core CPU, AMD Duo Core CPU
  • RAM: Co najmniej 8 GB
  • NAPĘD OPTYCZNY: CD/DVD ROM - zalecany tylko do instalacji
  • DYSK TWARDY: Co najmniej 30 GB wolnego miejsca
  • KARTA GRAFICZNA: AMD Radeon 7870 3Gb lub lepsza, NVIDIA GeForce GTX660 3Gb lub lepsza
  • DIRECTX: DirectX 11 (kompatybilne)
  • STEROWANIE: Klawiatura i myszka
  • POŁĄCZENIE Z INTERNETEM: 512 Kbps lub szybsze

Po dokładnym przyjrzeniu się tym specyfikacjom można zauważyć pewną niejasność - aby uruchomić grę wymagany jest DirectX w wersji 10.1, podczas gdy Windows XP obsługuje co najwyżej DirectX 9.0c. O co zatem chodzi? Pewnie dowiemy się wkrótce :)

Przypominam, że wymagania sprzętowe ostatnich NFS'ów znajdziecie w odpowiednich zakładkach na naszej stronie, w wypadku Rivals będzie to http://www.e-nfs.eu/nfs-rivals/wymagania-sprzetowe.html

Jak Wasze komputery poradzą sobie z tym wyzwaniem? ;)

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze
  • Ale jak ma działać ? No chyba, że odwalili kawał dodatkowej roboty, przystosowując grę do działania również na DirectX 9.0 - co dzisiaj już nie zdarza...

    około 1 rok temu
    1 Lubię
  • Spore te wymagania, bez zmiany komputera się już nie obejdzie, z the run były problemy, to z rivals tym bardziej. Jestem Ciekawy jak z tym XP wyjdzie. Czytałem ze faktycznie ten nfs ma działać na Windowsie XP.

    około 1 rok temu
    1 Lubię
  • Ja celuję w ustawienia wysokie/najwyższe :D Zobaczymy co z tego wyniknie. Wymagania zalecane są trochę wyższe niż te z MW, a ten śmigał na najwyższych.

    około 1 rok temu
    1 Lubię
  • Damian podejrzewam, że na średnio niskich ruszysz :P

    około 1 rok temu
    1 Lubię
  • Na bank pójdzie ale nie wiem na jakich mój komp ma taką specyfikacje.<br /><br />Procek : Intel Inside Core i5-2430M 2,4 ghz, <br />Karta graficzna: nVidia Geforce GT540M 2 GB<br />RAM : 8 GB

    około 1 rok temu
    1 Lubię
Pokaż więcej
System komentarzy oparty o Komento

Wyszukiwarka

Znajdź nas na Facebooku

 

Shoutbox

FoxNET 03-03-2015 19:10 :

Piotrek, Bonzo ja już gram...

FoxNET 03-03-2015 15:33 :

Jestem teraz w Word.

FoxNET 03-03-2015 14:50 :

Witajcie, na tą chwilę nie wiem, dam znać bliżej 20 czy będę w domu...

michal 03-03-2015 14:33 :

Cześć

Cool3r 03-03-2015 11:42 :

Dobra potwierdzam, że będę dzisiaj mógł pojeździć w World'a z wami, jeśli będziecie chcieli.

Cool3r 03-03-2015 08:55 :

Ja w sumie też mogę pojeździć, nie wiem tylko czy zdążę wrócić z uczelni.

bonzo 03-03-2015 07:10 :

Cześć, Fox dasz dziś rade około 21 pojeździć w Wordzie?

FoxNET 28-02-2015 21:12 :

Witaj, a jaki kod Ciebie interesuje??

RAJSKI145 28-02-2015 16:03 :

POMOZE MI KTOS JAK ZDOBYC JAKIS KOD

BiNET-XP 28-02-2015 15:36 :

witaj

RAJSKI145 28-02-2015 15:18 :

witam wszystkich

FoxNET 27-02-2015 22:09 :

Cześć

sermistrz 27-02-2015 22:02 :

siemka prośba looknijcie luźne gadki temat facebook ;) proszę was wszystkich o pomoc :)

michal 27-02-2015 19:09 :

Cześć

FoxNET 26-02-2015 20:03 :

Cześć

Cool3r 25-02-2015 20:16 :

Wbijamy z Foxem do Worlda, ktoś chętny ?

FoxNET 25-02-2015 19:48 :

Cześć Piotrek, ja zaraz będę wbijał do World

Cool3r 25-02-2015 18:06 :

Dajcie znać jak będziecie chcieli grać w World.

FoxNET 25-02-2015 16:06 :

Cześć, to dlatego znikłeś w trakcie wyścigu. Współczuje z tym internetem, mam podobny przypadek wśród znajomych, też tak mają, a miało być do 10Mb po wykorzystaniu pakietu.

bonzo 25-02-2015 12:33 :

A z tym GTA to już chyba normalka, odpuściłem sobie, niech udławią się konsolowiczami. Szkoda mi tylko kumpla, jest wściekły, specjalnie nowy PC kupił dla GTA.

bonzo 25-02-2015 12:30 :

Cze. Ja w sumie załapałem się na 4 wyścigi z Foxem, później net mi zdechł... Ach ten limit na internet mobilny LTE... A miało być tak pięknie wg reklam Plusa... Więc w domciu sobie nie pogram bo ledwo 32Kb leci...

Cool3r 24-02-2015 22:12 :

Szkoda ja dopiero o 21 byłem w domu, wbiłem ale już Cię nie było... Znowu przesunęli premierę GTA V

FoxNET 24-02-2015 21:34 :

Tak, udało się kilka wyścigów rozegrać ;)

Cool3r 24-02-2015 20:56 :

Graliście coś w tego Worlda ?

FoxNET 24-02-2015 18:34 :

Jeżeli masz na myśli gre w NFS World to pewnie, że tak ;)

mankos 24-02-2015 16:29 :

Cze, mogę się do was dołączyć??

FoxNET 24-02-2015 15:14 :

Cześć, ja będę grał około 21

bonzo 24-02-2015 11:23 :

Hejka, kto dziś chce pojeździć w Wordzie??

FoxNET 22-02-2015 17:16 :

Witaj, u nas po staremu, a przynajmniej u mnie...

mankos 22-02-2015 08:17 :

Cześć, trochę mnie nie było, co u was?

FoxNET 21-02-2015 13:26 :

Witajcie

michal 18-02-2015 19:59 :

Cześć, Cris moje klimaty ;)

Cris7 18-02-2015 15:08 :

sluchajcie :)

Cris7 18-02-2015 15:08 :

«link» :D

bonzo 18-02-2015 07:30 :

Fox będziesz miał czas dziś wieczorem pojeździć w Word?

bonzo 18-02-2015 07:30 :

Witam towarzystwo :)

Włącz/wyłącz Dźwięk Emotikony