Ujawniono wymagania sprzętowe NFS Rivals

11

Paź

2013

20:19

W końcu poznaliśmy wymagania sprzętowe najnowszej odsłony Need for Speed'a, a prezentują się one następująco:

Minimalne wymagania sprzętowe:

  • SYSTEM: Windows XP, Windows Vista (SP2), Windows 7
  • CPU: Intel 2.4 GHz Core 2 Duo, AMD 2.6 GHz Athlon X2
  • RAM: Co najmniej 4 GB
  • NAPĘD OPTYCZNY: CD/DVD ROM - zalecany tylko do instalacji
  • DYSK TWARDY: Co najmniej 30 GB wolnego miejsca
  • KARTA GRAFICZNA: AMD Radeon 3870 512Mb lub lepsza, NVIDIA GeForce 8800 GT 512 Mb lub lepsza, IntelHD 4000 integrated 512Mb lub lepsza
  • DIRECTX: DirectX 10.1 (kompatybilne)
  • STEROWANIE: Klawiatura i myszka
  • POŁĄCZENIE Z INTERNETEM: 512 Kbps lub szybsze

Zalecane wymagania sprzętowe:

  • SYSTEM: Windows XP, Windows Vista (SP2), Windows 7 (Rekomendowany Windows 8 64-bit)
  • CPU: Intel Quad Core CPU, AMD Duo Core CPU
  • RAM: Co najmniej 8 GB
  • NAPĘD OPTYCZNY: CD/DVD ROM - zalecany tylko do instalacji
  • DYSK TWARDY: Co najmniej 30 GB wolnego miejsca
  • KARTA GRAFICZNA: AMD Radeon 7870 3Gb lub lepsza, NVIDIA GeForce GTX660 3Gb lub lepsza
  • DIRECTX: DirectX 11 (kompatybilne)
  • STEROWANIE: Klawiatura i myszka
  • POŁĄCZENIE Z INTERNETEM: 512 Kbps lub szybsze

Po dokładnym przyjrzeniu się tym specyfikacjom można zauważyć pewną niejasność - aby uruchomić grę wymagany jest DirectX w wersji 10.1, podczas gdy Windows XP obsługuje co najwyżej DirectX 9.0c. O co zatem chodzi? Pewnie dowiemy się wkrótce :)

Przypominam, że wymagania sprzętowe ostatnich NFS'ów znajdziecie w odpowiednich zakładkach na naszej stronie, w wypadku Rivals będzie to http://www.e-nfs.eu/nfs-rivals/wymagania-sprzetowe.html

Jak Wasze komputery poradzą sobie z tym wyzwaniem? ;)

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze
  • Ale jak ma działać ? No chyba, że odwalili kawał dodatkowej roboty, przystosowując grę do działania również na DirectX 9.0 - co dzisiaj już nie zdarza...

    około 1 rok temu
    1 Lubię
  • Spore te wymagania, bez zmiany komputera się już nie obejdzie, z the run były problemy, to z rivals tym bardziej. Jestem Ciekawy jak z tym XP wyjdzie. Czytałem ze faktycznie ten nfs ma działać na Windowsie XP.

    około 1 rok temu
    1 Lubię
  • Ja celuję w ustawienia wysokie/najwyższe :D Zobaczymy co z tego wyniknie. Wymagania zalecane są trochę wyższe niż te z MW, a ten śmigał na najwyższych.

    około 1 rok temu
    1 Lubię
  • Damian podejrzewam, że na średnio niskich ruszysz :P

    około 1 rok temu
    1 Lubię
  • Na bank pójdzie ale nie wiem na jakich mój komp ma taką specyfikacje.<br /><br />Procek : Intel Inside Core i5-2430M 2,4 ghz, <br />Karta graficzna: nVidia Geforce GT540M 2 GB<br />RAM : 8 GB

    około 1 rok temu
    1 Lubię
Pokaż więcej
System komentarzy oparty o Komento

Wyszukiwarka

Znajdź nas na Facebooku

 

Shoutbox

Lukek 27-01-2015 22:17 :

o kurde jak dawno mnie nie było... tak wgl jestem juz z wami rok :D jeszcze pamiętam jak sie rejestrowałem :)

BiNET-XP 27-01-2015 21:07 :

Cześć, Fox pocieszę Cię nie jesteś sam, tez już od kilku lat nie mam ferii ;D

FoxNET 27-01-2015 17:26 :

Witajcie :) Kto ma ten ma...

3o3NFSWorld 27-01-2015 15:46 :

Cześć "feriujemy się" ;)

bonzo 27-01-2015 13:44 :

Cze, coś cicho siedzicie ostatnio...

Cris7 26-01-2015 21:54 :

Troche słabiej niż Vectra gts ale daje rade x d

Cris7 26-01-2015 21:53 :

Prowadzi się cudnie :D

Cris7 26-01-2015 21:50 :

2.0 diesel 140 km pod maską :D

bonzo 26-01-2015 06:14 :

Witajcie

3o3NFSWorld 25-01-2015 21:10 :

Cześć

FoxNET 25-01-2015 15:44 :

Cześć

Cool3r 25-01-2015 11:59 :

Cris no ale ale 2.0 ?

Maniek 24-01-2015 18:14 :

Witajcie wstawiłem nowy filmik :) Zapraszam do oglądania :)

3o3NFSWorld 24-01-2015 08:09 :

Cześć

Cris7 23-01-2015 20:30 :

kolor srebrny, Włocławek :D

Cris7 23-01-2015 20:28 :

cena do negocjacji 27.500

Cris7 23-01-2015 20:28 :

Szuka ktoś samochodu? Albo rodzice? Albo znajomi? Mam na sprzedaż Vw passat b6 kombii 2006r 2.0 diesel, żadnych wgnieceń, zadbany, nawigacja, skóra, alufelgi, przebieg 180k udokumentowany, serwisowany

Cris7 23-01-2015 20:23 :

x ddddddd

Maniek 23-01-2015 18:19 :

Postarałeś się :) No i twoja Lady też ładna :)

Speed 23-01-2015 18:17 :

Moja miłość <3 Patrzcie jakiego misiaka jej kupiłem :) «link»

Maniek 23-01-2015 18:03 :

Oczywiście dwójki :)

Maniek 23-01-2015 18:03 :

Dobra takie pytanie czy chcecie kolejny filmik z NFS Hot Pursuit ?

bonzo 23-01-2015 06:35 :

Cześć :)

FoxNET 23-01-2015 06:31 :

Cześć

Maniek 22-01-2015 17:05 :

Witaj Meywol ja mógłbym zagrać ale muszę najpierw nagrać parę odcinków z Underground'a U2, itd. aż dojdę do NFS World to wtedy ;)

3o3NFSWorld 22-01-2015 15:47 :

Cze, o ciekawe jakie on będzie miał wymagania i czy pójdzie mi na moim lapku. Słyszałem ze na W10 będzie można grać w gry z XboXa.

mankos 22-01-2015 15:36 :

Aha, czyli darmowy na razie , a później nie wiadomo tak?

FoxNET 22-01-2015 15:25 :

Tak, ale nie ma szczegółów jak on będzie licencjonowania, chodzą słuchy ze na zasadzie usługi, a nie produktu, a to może mieć znamiona w przyszłości abonamentu.

mankos 22-01-2015 15:19 :

Cześć, czytaliście o darmowej aktualizacji do Windows 10? Jak to będzie po tym darmowym roku?

FoxNET 22-01-2015 15:00 :

Witajcie

bonzo 22-01-2015 13:02 :

Cześć

FoxNET 21-01-2015 21:00 :

A poprzez e-mail próbowałeś się logować na konto Origin?

Meywol 21-01-2015 20:30 :

nie mogę zalogować się na Ea,nie wiem czemu wyskakuje że to nie moje pseudo i hasło

Meywol 21-01-2015 20:29 :

fajnie by było razem zagrać

Meywol 21-01-2015 20:29 :

foxNet to super

FoxNET 21-01-2015 20:15 :

Meywal ja gram w NFS World, w Hot Pursuit też mogę, The Run nie mam chwilowo zainstalowanego (za mało miejsca na dysku).

Włącz/wyłącz Dźwięk Emotikony