Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: sterowniki po formacie

sterowniki po formacie 9 miesiąc 4 tygodni temu #14414

• Milosz245
  • Milosz245 Avatar
  • Zablokowany
  • Jestem najlepszy! :D
  • Otrzymane podziękowania 3
  • Oklaski: -1
Witam. Jakie sterowniki trzeba zainstalować, po formacie, tak, żeby komputer dobrze działał. Mam Windowsa 8 Pro 64 bit. Sterowniki od karty graficznej mam już zainstalowane. Prosiłbym o napisanie, pod punktach, co muszę instalować z linkami do tych sterowników, bo część sterowników mam teraz zainstalowanych np. do windowsa 7. A jak pobrałem sterowniki do chipsetu to zamiast tego był program Catalyst Control Center. Moja płyta główna to: Motherboard F1 A75-V PRO,procesor to AMD Athlon (tm) 2 x4 641 Quad-Core 2,80 ghz. Karta graficzna to: NVIDIA Ge Force GT 440. Kabel od neta podłączam kablem ethernet. Pamięć ram to 4 GB. Napiszcie jeszcze, czy jak się powróci do ustawień fabrycznych biosu i karty graficznej, czy trzeba jeszcze coś ustawiać. Będę wdzięczny za pomoc, bo chce mieć teraz przez wakacje dobrze działający komputer.
Ostatnio zmieniany: 9 miesiąc 4 tygodni temu przez Milosz245.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

sterowniki po formacie 9 miesiąc 3 tygodni temu #14415

• FoxNET
  • FoxNET Avatar
  • Administrator
  • Otrzymane podziękowania 7
  • Oklaski: 5
Jeżeli do grafiki masz zainstalowane stery to zostają jedynie sterowniki do płyty, które już po części zainstalowałeś. Tu masz link do sterowników do tej płyty: http://pl.asus.com/Motherboards/AMD_Socket_FM1/F1A75V_PRO/#download.

W BIOSIE nic nie zmieniasz jak Win7 działał to i ten pójdzie na tych samych ustawieniach.
Ostatnio zmieniany: przez .

sterowniki po formacie 9 miesiąc 3 tygodni temu #14416

• Milosz245
  • Milosz245 Avatar
  • Zablokowany
Tak, pobierałem wcześniej te sterowniki, tylko w tym problem jest, że w archiwum chipset jest program Catalyst Control Center, który służy do instalowania i aktualizowania produktów graficznych.

sterowniki po formacie 9 miesiąc 3 tygodni temu #14417

• FoxNET
  • FoxNET Avatar
  • Administrator
  • Otrzymane podziękowania 7
  • Oklaski: 5
I tak powinno być. Ponieważ masz zintegrowany procesor graficzny AMD Radeon™ HD 6000 w układzie APU Llano

sterowniki po formacie 9 miesiąc 3 tygodni temu #14418

• Milosz245
  • Milosz245 Avatar
  • Zablokowany
To co, jak mam zainstalowany ten program, to już jest wszystko? Bo nadal u mnie obrazki, co wymagają wczytywania z serwera gry się nie wczytują. Tak samo nie zapisują się ustawienia sterowania w NFS Most Wanted 2012. Jak się jednego gościa pytałem, to też miał ten problem, tylko, że mu rozwiązał kolega informatyk, gdy nie było go w domu, i nie wiedział co zrobił, ale nic nie było u jego wymieniane, co znaczy, że to wina systemu, nie części. To napisz fox, czy ten program, czy to już wszystko z chipsetu.
Ostatnio zmieniany: 9 miesiąc 3 tygodni temu przez Milosz245.
Zasilane przez Forum Kunena